Четвер, Жовтень 18

ХІІІ сесію Кельменецької районної ради VІІ скликання завершено

У ході пленарного засідання ХІІІ сесісії VІІ скликання, що проходило 29 вересня, було оголошено перерву. Засідання завершило свою роботу 20 жовтня.

Друге пленарне засідання тривало, раптом, 30 хвилин. Збиралися на нього депутати довше. На зазначену годину кворуму для початку роботи сесії не було. Та тим, хто приїхав, вдалося дочекатися пару колег і засідання розпочало свою роботу у складі 18 чоловік. 16 народних обранців були відсутні.

Розпочали засідання вшануванням пам`яті заслуженого журналіста України, одного з колишніх редакторів газети «Рідне слово», лауреата премій В.Чорновола та О.Романця – Василя Кривого.

На передодні Василь Кривий трагічно загинув на 71-му році життя. Людина, котра себе присвятила слову і своїй землі. Народознавець, фольклорист, що доносив до нас історію минувшини, висвітлював проблеми сьогодення. Він жив Кельменеччиною. Тому в сесійному залі заслужено палахкотіла свічка в його пам’ять.

Далі було розглянуто кілька  питань. Зокрема Про внесення змін до Комплексної соціальної програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Кельменецькому районі на 2014-2017 роки; Про затвердження технічних документацій по нормативних грошових оцінках земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів, розглянуто запит депутата Перогана М.А.

ХІІІ сесія VІІ скликання завершила свою роботу під головуванням заступника голови районної ради Анатолія Горобця.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *