Понеділок, Вересень 24

13-літня дівчинка перерізала вени, одна людина загинула, – поліцейські зведення за тиждень

За минулий тиждень Кельменецьким відділенням національної поліції зафіксовано 6 нещасних випадків.

Знаний в районі журналіст Василь Кривий упав з дерева. На жаль цей випадок завершився трагічно. На 71-му році життя Василя Кривого, котрий ще, здавалось би вчора біг до редакції «Рідного Слова»,  більше серед нас немає.

Серед цих нещасних випадків є ще одні з важкими наслідками – опіки дітей дворічного та п’ятимісячного віку. Один чоловік просто впав і отримав сильний удар головою.

Велике прохання – будьте обережні. Особливо, коли збираєте врожаї зі старих дерев. Не готуйте їжу біля дітей і не залишайте біля них гаряче. Наша необачність може призвести до трагічних наслідків.

За минулий тиждень сталося 14 раптових смертей. Що також боляче вражає. Та ще страшніше, коли 13-літня дівчинка перерізає собі вени. У лікарні підліток заявила, що порізалася сама і випадково. Та чи випадково? Чи може на цей випадок варто звернути увагу шкільним психологам? Діти, особливо, з неблагополучних родин, часто розгублені у цьому світі і якщо їх не підтримаємо ми, то хто це зробить? І ким будемо ми перед Богом і людьми, якщо нами володітиме байдужість. ДІТИ НЕ БУВАЮТЬ ЧУЖИМИ! У ДІТЯХ ЗАВЖДИ ЖИВЕ АНГЕЛ! Просто дорослі, економічні негаразди, нестача елементарної батьківської любові не раз зневірюють дітей у себе.

За тиждень зареєстровано 4 сімейні чвари, 4 – крадіжки. Одна крадіжка виявилася не крадіжкою. Родич побачив велосипед свояка і забрав додому. Подумав, що той його забув.

Від замикання електропроводів згорів джип.

Загалом за тиждень надійшло 55 повідомлень. Серед них і скарга, що людина залишила іншій людині на зберігання гроші, а та не віддає. А інший  житель району відмовився платити господареві за оренду житла.

Сумувати нашій поліції не доводиться. Так що ми бажаємо їй спокійного наступного робочого тижня!

Из интернета на бесплатной основе программу для пк матлаб рус можно скачивать и устанавливать бесплатным методом

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *