13-літня дівчинка перерізала вени, одна людина загинула, – поліцейські зведення за тиждень

За минулий тиждень Кельменецьким відділенням національної поліції зафіксовано 6 нещасних випадків.

Знаний в районі журналіст Василь Кривий упав з дерева. На жаль цей випадок завершився трагічно. На 71-му році життя Василя Кривого, котрий ще, здавалось би вчора біг до редакції «Рідного Слова»,  більше серед нас немає.

Серед цих нещасних випадків є ще одні з важкими наслідками – опіки дітей дворічного та п’ятимісячного віку. Один чоловік просто впав і отримав сильний удар головою.

Велике прохання – будьте обережні. Особливо, коли збираєте врожаї зі старих дерев. Не готуйте їжу біля дітей і не залишайте біля них гаряче. Наша необачність може призвести до трагічних наслідків.

За минулий тиждень сталося 14 раптових смертей. Що також боляче вражає. Та ще страшніше, коли 13-літня дівчинка перерізає собі вени. У лікарні підліток заявила, що порізалася сама і випадково. Та чи випадково? Чи може на цей випадок варто звернути увагу шкільним психологам? Діти, особливо, з неблагополучних родин, часто розгублені у цьому світі і якщо їх не підтримаємо ми, то хто це зробить? І ким будемо ми перед Богом і людьми, якщо нами володітиме байдужість. ДІТИ НЕ БУВАЮТЬ ЧУЖИМИ! У ДІТЯХ ЗАВЖДИ ЖИВЕ АНГЕЛ! Просто дорослі, економічні негаразди, нестача елементарної батьківської любові не раз зневірюють дітей у себе.

За тиждень зареєстровано 4 сімейні чвари, 4 – крадіжки. Одна крадіжка виявилася не крадіжкою. Родич побачив велосипед свояка і забрав додому. Подумав, що той його забув.

Від замикання електропроводів згорів джип.

Загалом за тиждень надійшло 55 повідомлень. Серед них і скарга, що людина залишила іншій людині на зберігання гроші, а та не віддає. А інший  житель району відмовився платити господареві за оренду житла.

Сумувати нашій поліції не доводиться. Так що ми бажаємо їй спокійного наступного робочого тижня!