Четвер, Січень 17

«Кому за…» – засідання з піснею!

Чи вміють на Кельменеччинні розважатися? – Вміють! Якщо не вірите, завітайте на засідання любительського клубу «Кому за…». Назва загадкова. Бо не важливо, що там має бути, яка цифра на місці трьох крапок. Сила в іншому! У насназі і дієвості, яка наповнює вашу душу. У прагненні принести у цей світ добро, зробити все на що Бог дає силу.

І нехай канцелярське слово «засідання» вас не лякає. Бо то зібрання на яких линуть пісні, жарти, слова любові і людської взаємоповаги.

26 жовтня у районному Будинку народної творчості та дозвілля на такому засіданні головною героїнею була Наталія Регульська. За національністю – московитка, за покликом душі – українка! А ще ця чарівна мила жінка закохана в пісню.

«Моя пісня – моя душа» – саме під такою назвою відбулася зустріч. Наталія Регульська розповіла про своє творче життя, подарувала у власному виконанні пісні і в дарунок отримала музичні вітання від дуету «Обрій» у складі Ніни Сливки та Віталія Федорова, та дуету «А ми удвох» у складі Миколи Ганіна та Володимира Паламарчука.

Зустріч вдалася на славу! З вітальним словом на ній виступила начальник відділу культури райдержадміністрації Наталія Чепурняк та директор Кельменецького РБНТД Алла Ілаш.

За гарні пісні та щиру душу подарували пані Наталії не лише слова подяки і щирі побажання всього найкращого та довгих літ життя, а й цінний подарунок.

Зустріч стала гарним святом для всіх її учасників!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *