Вівторок, Грудень 18

Колегія Відбулася, сесію районної ради Чекаємо.

15 листопада у Кельменецькій райдержадміністрації відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації.

Головне питання колегії – підсумки виконання районного та місцевого бюджетів за дев`ять місяців 2017 року. З інформацією виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Марія Карапчієвська.

Про підсумки економічного та соціального розвитку за цей же період доповів начальник відділу агропромислового та економічного розвитку Кельменецької райдержадміністрації Василь Ганжелюк.

Фото прес-служби Кельменецької РДА

Також на колегії заслухали доповідь Оксани Воронежської, начальника відділу містобудування, архітектури, житлово- комунального господарства та регіонального розвитку, про підсумки проведення місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району.

Учасники колегії розглянули питання про виконання Закону «Про державну службу» в районній державній адміністрації.

На 21 грудня планується проведення сесії Кельменецької районної ради. На неї будуть винесені питання: «Про Програму економічного і соціального розвитку Кельменецького району на 2018 рік.», « Про інформацію Кельменецького ВП ГУНП в Чернівецькій області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району», «Про районний бюджет на 2018 рік», «Звіт голови районної державної адміністрації про роботу щодо забезпечення виконання Програми економічного та соціального розвитку  Кельменецького району», «Про план роботи районної ради на 2018 рік», та низка інших питань перелік яких, можна знайти на інтернет-сторінці Кельменецької районної ради.

На колегії 15 листопада обговорили ті питання, які виносяться на сесію райради, саме, Кельменецькою райдержадміністрацією.

 

Ангела Ткач-Вишня.

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *