Понеділок, Листопад 19

Зі святом всіх Працівників Сільського Господарства!

ЗЕМЛЯ головний наш скарб. Не буде у нас нашої землі, не буде нас як народу. Не буде нас як держави. Земля – головне джерело нашого доходу. Вона – наша годувальниця і наша мати. Ми ходимо щодня по ній ногами і можемо не усвідомлювати цього, та все сказане вище не високі слова, а Істини життя.

У Кельменецькій райдержадміністрації відбулося урочисте засідання присвячене дню працівника сільського господарства. Кельменецький район цей День  зустрів рекордними врожаями зернових. Як поінформував  начальник відділу агропромислового та економічного розвитку Кельменецької райдержадміністрації Василь Ганжелюк, науковці прогнозують, що наступні роки також будуть врожайними на зернові. Тому аграрії можуть впевнено робити на них ставку!

Гарні врожаї і в садівництві. Та проблемним залишається тваринництво. Нажаль, перспективи покращення не  видно, хоч держава обіцяє надати фінансову допомогу на розвиток цього напрямку. Також 244 мільйони гривень держава пообіцяла у наступному році виділити на садівництво.

З вітальним словом виступив голова районної державної адміністрації Віталій Швець. Зокрема він сказав: «Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.»

Під час урочистостей грамотами  від Кельменецької районної ради та адміністрації, а також матеріальними винагородами від своїх підприємств нагороджені: Білик Іван – механізатор ПП «АгроВестКом», Гладчук Іван – тракторист ФГ «Іванка-2», Балабан Олександр – механізатор ТзОВ «Бабинське», Головач Дмитро – різноробочий ФГ «Ілаш», Гончаров Іван – тракторист ПП «Югро», Довганський Анатолій – підсобний працівник ПП «АгроВестКом», Керстюк Віктор – механізатор ПП «АгроВестКом», Кульчак Микола – водійТзОВ «Бабинське», Пастушка Іван – механізатор ТзОВ «Кельменці АГРО», Рибак Любов – агрономТзОВ «Трітікум АТ», Свіцький Вадим – старший агроном ТОВ «Дністрові роси», Семенюк Ярослав – охоронець току ТзОВ «Іванецький колос», Фейзер Іван – механізатор ПП «Зінаїда», Хіміч Андрій – керівник ПП «Зінаїда».

Усіх присутніх вітали піснями і найкращими побажаннями.

Ми приєднуємось до привітань і зичимо всім жителям нашого району, які трудяться на землі, ростять худобу, доглядають сади –  Щастя Вам і Здоров`я, Достатку, Миру і Злагоди, високих врожаїв!

 

Ангела Ткач-Вишня.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *