Понеділок, Серпень 20

У КЕЛЬМЕНЦЯХ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ «НА КРИЛАХ НАДІЙ»

Коли стається біда, і людина зі здорової перетворюється на неповносправну, світ сповивається шаленим болем. Змиритися з тим, що ти прикутий до інвалідного візка чи замість твоєї ноги тепер протез… не просто!

Такі люди потребують особливої підтримки. Дуже мудрого і сильного слова: ЖИТТЯ ВИЩЕ БОЛЮ!

Бачити день і Сонце – це уже свято варте подяки! Дуже рідко трапляються ті, хто це цінує по-справжньому, поки не втратить. А скільки тих, хто неповносправним народився? Можливо, ставленням до цих людей Бог перевіряє нашу людяність?..

Як люди здорові так і неповносправні прагнуть самореалізації. Хтось малює, хтось співає, хтось вишиває. Кожен у силу своїх можливостей намагається сказати світові: Я Є!

Талановитих людей з обмеженими фізичними можливостями 17 листопада зібрав у Кельменцях  обласний благодійний фестиваль народної творчості «На крилах надій».

У фестивалі взяли участь неповносправні з Кельменецького, Сокирянського, Застванівського, Кіцманського, Глибоцького, Стороженецького, Хотинського  районів та м.Чернівці. Учасники фестивалю демонстрували свої таланти  у театрально-розмовному, пісенному, хореографічному жанрах, а також в декоративно-ужитковому мистецтві.

Виставка робіт: вишиті рушники, ікони,  серветки, вироби з бісеру, авторські картини, фото та багато інших творів вражали своєю красою і вишуканістю. Кожна робота випромінювала Любов. Тому кожен, хто побачив ці роботи,  можливо й не усвідомив, та отримав їхню енергію. Став добрішим.

Фестиваль обласного рівня, а тому на святі були присутні завідувач кабінету методики удосконалення клубної діяльності учбово-методичного центру культури Буковини Нелла Труфин, голова обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України» – Микола Рошко, начальник управління праці соціального захисту населення Кельменецької РДА Ліна Руснак, начальник відділу культури Кельменецької РДА Наталія Чепурняк.

Такі фестивалі мають велике значення. Вони не лише дозволяють неповносправним показати свої таланти публічно, а й  вірити в себе. Це важливо як для психологічного стану цих людей, так і для фізичного.

Океан позитивних емоцій отримали всі. І учасники, і гості. Щастя всім і наснаги! Окрема подяка організаторам фестивалю, за гарну організацію свята.

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *